top of page

Bekarlığa Veda Organizasyonu

Bekarlığa veda organizasyonları son zamanlarda özellikle gelin adayları tarafından tercih edilen en popüler organizasyon türüdür.

Bekarlığa Veda Organizasyonunuzda mekan ve konsept seçimi kararlaştırıldıktan sonra içerik planlaması yapılır. En popüler mekan seçimleri arasında kış sezonunda otel odası ya da kapalı mekan organizasyonları, yaz sezonunda ise yat, kumsal veya kır organizasyonları tercih edilmektedir. 

Bi Kutlama ile eğlencenin zirvesine ulaşacağınız organizasyonunuzda, mekan seçiminden konsept seçimine, yiyecek-içecek menüsünden fotoğraf & video çekimine kadar tüm detaylar özenle hazırlanmaktadır. Hayalinizdeki 'Bekarlığa Veda Organizasyonu' için Teklif Alın butonuna tıklayabilirsiniz.

Çiçek Süslemeleri

Konsept

Bekarlığa Veda Organizaasyonunuz için öncelikle konseptinizi belirlemenizi önermekteyiz. Konsept seçiminize göre uygun mekan seçimi, Bride aksesuarları, kostüm, dizayn, yemek ve içecek menüleri oluşturulabilir. Genellikle beyaz destekli pembe veya açık mavi tonları tercih edilmektedir.

Mekan Seçimi

Konsept seçimi yapıldıktan sonra konseptinize uygun mekan seçebilirsiniz. Açık hava etkinlikleri kır, plaj, yat organizasyonları gibi seçimlerde bulunabilirsiniz. Kapalı alan organizasyonlarında ise tamamen size özel kapatılan mekanlar, otel odalar, parti evleri gibi tercihlerde bulunabilirisiniz.

Çiçek Süslemeleri
Düğün elbisesi

Kostüm

Konseptiniz en önemli unsuru ise kostüm olmaktadır. Renk seçiminize göre gelin ve nedimelerin uyum içinde seçtikleri kostüm rengine göre organizasyona bütünlük katabilirsiniz. Veya tüm katılımcılar için Bride sabahlıkları kiralayabilirsiniz.

Fotoğraf & Video

Keyif dolu bir organizasyonu kalıcı hale getirmek için vazgeçilmez detay fotoğraf & video çalışmasıdır. Konsepte uygun fotoğraf ve video çalışması ile keyifli reel videolar edinebilirsiniz

nedime ile gelin
bottom of page