top of page

Düğün & Nikah Organizasyonu

 Hayalinizdeki düğün organizasyonunu planlamak istiyorsunuz fakat nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz? Merak etmeyin yalnız değilsiniz. Her yıl, sayısız çift, bu eşsiz yolculuğa çıkarken birçok soru işaretleri ile karşılaşmakta. Sizinde aynı sorularla mücadele ettiğinizi tahmin edebiliyoruz. Endişe edecek hiçbir şey yok. İlk olarak düğün temamıza ve konseptimize karar vermeliyiz. Gerisi zaten ardınca gelecektir. İşte sizler için derlediğimiz başlıca düğün konseptleri...

Bi kutlama rustik konsept

Rustik Konsept

 Rustik düğün konsepti topraktan gelen doğallığın, özgürlüğün sembolize edilmesi olarakta yorumlanabilir. Genel olarak canlı çiçeklerin ve ahşap sunumlar ile kurulan bu sade konseptin içerisinde yapaylığa pek yer yoktur. Tam olarak ruhunda doğallık var dedirten bir konsept olmaktadır. Genellikle doğanın içindeki etkinlik alanlarında kurulan bu konsept sonbaharın en sevdiği konsepttir.

Bohem Konsept

 Bohem düğün konsepti, tarz olarak kendini özgür ve doğal olarak tanımlayanların ilk tercihi olabilmektedir. Genellikle dantelli örtülerin, makromelerin, pampasların tercih edildiği bu konsept yaratıcılıkta sınır tanımayanlar için bambaşka sonuçlar elde etme imkanı sunmaktadır. Gelin adayları bu konseptte genelde dantelli gelinlikler ile bütünlüğü koruyabilmektedir.

Süslü Nikah Masası
Vintage Düğün Dekorasyonu

Vintage Konsept

 Vintage düğün konsepti romantikliğin, naifliğin, neşeliliğin ve özenliliğin vurgulandığı tema olmaktadır. Vintage konseptte pastel renkler, geçmişin izini taşıyan aksesuarlar, anı köşeleri kullanarak nostalji havayı soluyabilirsiniz. Bu konseptte nostaljik gelin arabası ile konseptinizi sürdürebilirsiniz. 

Kır Düğünü Konsepti

 Kır düğünü konsepti, yaz aylarının en çok tercih edilen konseptidir. Yemyeşil kırların üstünde hayal gücünüzü dilediğiniz gibi zorlayabilirsiniz. Hemen hemen her tarzı benimseyen bir konsept olduğundan dolayı dilediğiniz konsept ile bütünlük sağlayabilirsiniz.

Düğün Salonu
bottom of page